Obchodní zástupce/zástupkyně v auto-moto - Blansko

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Blansko

Typ pracovního vztahu:

Kontrakt

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Blansko

Firma:

LKQ CZ s.r.o.

Požadavky

• Zkušenosti na pozici obchodního zástupce nebo na jiné obdobné pozici
• Znalost oblasti autodílů a příslušenství
• Máte vyjednávací talent a vyhovuje Vám svoboda práce
• Vyhovuje Vám práce na ŽL
• Máte rádi výzvy, naplňuje Vás jejich splnění
• Jste aktivním řidičem

Náplň práce

• Aktivní péče o naše stávající klienty
• Aktivní vyhledávání a navazování nové spolupráce ve svěřeném regionu
• Mapování konkurence
• Vedení evidence o klientech pomocí našeho interního systému
• Pravidelné informování zákazníků o našich prodejních akcích, nových cenách, sortimentu a služeb

Pokud Vás tato pozice zaujala, budeme rádi za zaslání životopisu.

Nabízíme

• Dlouhodobou, různorodou práci a volnost pohybu
• Motivující mzdové ohodnocení, které můžete výrazně ovlivnit, na základě Vašich výsledků
• Práci ve skvělém kolektivu, kde jsou vztahy mezi lidmi stejně důležité, jako odvedená práce
• Prostor pro využití potenciálu a samostatné rozhodování
• Aktivní rozvoj obchodních dovedností a zkušeností
• Účast na různorodých akcí, které se pořádají pro naše zákazníky
• Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti, která má více než 20letou historii
• Auto pro služební, ale i soukromé účely, notebook a telefon

Kontaktní osoba:
Karolína Kalousová
Mobil: 4098.katarina.knapov
Tel: 724153797